Rus bilim adamından şok keşif! Artık hasta olmuyorum

Sibirya’nın Yakutistan bölgesinde bulunan Mamut Dağı eteklerinde bir buzulun altında Bacillus F ismi verildi 3.5 milyon yıllık bakteri keşfedildi. 2009’da yapılan incelemeler Moskova Devlet Üniversitesi’nde görevlendirildi Anatoly Brouchkov 3 yıl süren araştırmalarında bakterinin hücreleri gençleştirici ve bağışılık sistemini güçlendirici özelliğini keşfetti. 2012’de yapılan laboratuar testlerinde kobay olarak kullandığı farelerde bu tezinin doğru olduğu kanıtlayan Brouchkov 3 yıl önce bakteriyi kendi başına denemeye karar vererek insanlı test çalışmaya başlamış oldu.

Brocchkov, “Sibirya Times gazeteye deneyin, bir etki yarattığını anlatan Brouchkov,” Daha çok çalışmaya başladım. “Dedi. Brouchkov,” Daha da çok çalışmaya başlamalı. Dedi. Brouchkov, Yakut Türklerinin uzun yaşamasının sırrının bölgedeki sularda olduğu iddia ettiği bu düşüncelerle düşünülüyor. Brouchkov, bakterinin insan vücudunda nasıl pozitif bir etki yarattığı için ellerinde net bir bulguyorum söylüyor. Bakterinin çalışma mekanizmasını anlamak istiyoruz. “Ölümsüz bakteriler ve ölümsüz canlıların nedenlerini ve bu bakterilerin kendilerini koruyabildikleri için ölmediklerini düşünüyoruz” diyor .

DOĞURGANLIĞI DA ARTIRIYOR

Fareler üzerinde yapılan deneylerde bakterinin doğurganlığı artan ve doğurgan olmayan yaşlı farelerin üremeye başladığı tespit edildi. Bacillus F, Sibirya Times gazetesine tepkilerinizi değerlendiren Dr. Viktor Chernyavsky, “Bu bakterinin biyolojik olarak salgıladığı aktif maddeler kobay farelerin bağışıklık sistemini güçlendiriyor. Bu salgılar doğurganlığı artırıyor” dedi.

PETROL TEMİZLEYEN BAKTERİ

Siberya’nın donuklaştığı topraktaki yaşam iksiri adı verilen bakterinin haricinde olağanüstü nitelikte başka bakteri çeşitlerinin de bulunduğu ileri sürüldü. Bu bakterilerden biri benzin moleküllerini yok ediyor. Sibirya Times’taki bu moleküller sayesinde çevredeki petrol toplayabilir bir sistem geliştirilebilir.

Related Articles